Чи потрібен весільний координатор?

Весільний координатор - ваш вірний помічник чи зайві витрати? Давайте розберемося…

Головна мета координатора - звільнити вас від роботи в це чудове свято, щоб ви могли насолодитися кожною хвилиною, що відбувається. Всі організаційні питання і їхнє вирішення весільний координатор візьме на себе, ставши вашою правою рукою. Це гарантія, що свято пройде без форс-мажорів. І навіть якщо вони виникнуть, вам не потрібно буде переживати і шукати вирішення проблеми, весільний координатор вирішить всі проблеми за вас. Слід зауважити, що професіонал завжди знає, як розрулити те чи інше питання, бо має знання, великий практичний досвід, тонко відчуває всі нюанси.

Ви можете сказати: «Навіщо нам зайві витрати? З такою роботою можуть впоратися батьки, подружки або свідки». Але дайте відповідь на питання: ви запросили гостей попрацювати у вас на весіллі? Або, все ж, щоб розділити з ними своє щасливе свято?
Безумовно, є дуже активні батьки і друзі, яким хочеться взяти участь у всіх організаційних моментах. Але цього робити не варто і ось чому. По-перше, вони - найголовніші гості на вашому святі. По-друге, доручати їм вирішувати питання в яких вони можуть бути некомпетентні, а в разі виникнення форс-мажорних ситуацій - безсилі, не має сенсу. Трапляється так, що близькі та родичі беруть на себе обов'язки помічників, але на практиці такі «помічники» просто розчиняються в святкуванні вашого весілля, залишаючи молодятам авральні ситуації не зо зла, а від незнання. В результаті - зіпсований настрій, образи і сварки.

Окей, припустимо, родичів і друзів ми звільнили від роботи. А як же ведучий? Він же на роботі! Звичайно! Але ведучий відповідає за інші завдання. Він може презентувати артистів, якщо заплановано їх виступ, він підтримує атмосферу і настрій на заході. І він не займається питаннями пов'язаними з обслуговуванням банкету або транспортом, подарунками від гостей, контролем роботи всіх підрядників. Він не зможе збігати за нитками, зустріти торт або замінити лампочку. Його робота - ведення весільного вечора.

Весілля - це ж не тільки щасливий свято любові, але і складний, дорогий проект. І, чи, варто ризикувати настроєм і безцінними спогадами, які залишаться з вами назавжди. Ось чому єдино вірним рішенням буде довіритися досвідченому професіоналу. Ваша роль на весіллі - світитися від щастя і насолоджуватися кожною миттю.

Контакти

м. Київ
+38 063 6858438
+38 097 2131500
Написати листа

Останні публікації