Щ о таке таймінг і кому він потрібен?

Все про план святкового дня...

Ви знаєте що таке таймінг? А що таке весільний таймінг і з чим його їдять? Без грамотного таймінгу навіть маленькому святкуванню загрожує фіаско. Наприклад, підйом о 4 ранку або зйомка на холоді 5 годин поспіль. А що як пару годин померзнуть ваші гості в очікуванні трансферу? А якщо флористи або техніки не встигнуть закінчити монтаж до появи гостей? Торт доставлять під час церемонії? Ну або церемоніймейстер поїде до вашого прибуття, адже ви затрималися на фотосесії? Як вам таке?
Гаразд, годі страхіть. Просто запам'ятайте - таймінг повинен бути, це каркас всього. І мова не про таймінг ведучого. Як показала практика - у багатьох ведучих його в принципі немає. Ми говоримо саме про таймінг весільного дня, план дій, де має значення послідовність подій та їх тривалість: о котрій ви прокинетеся і поснідаєте, скільки витратите часу на збори, зйомку, транспорт. Всі цифри вирахувані, всі дрібниці взято до уваги. Завдяки грамотно продуманому таймінгу, ви встигнете все що запланували.
Таймінг організовує не тільки вас і гостей, а й команди підрядників, у них буде чіткий розклад що за чим: починаючи зі старту монтажу та приїзду стиліста, і закінчуючи доставками і демонтажем. Довірте таймінг профі, вони врахують всі форс-мажори, розроблять план Б. Адже в силу свого досвіду ми знаємо точно як не «набити собі шишку".

Контакти

м. Київ
+38 063 6858438
Написати листа

Останні публікації