10 секретів ідеального весілля

Як уникнути помилок?

1・ Офіційне одруження. Бррр) Не потрібно вставати о 5 ранку, щоб поєднати в один день все на світі. Краще розписатися напередодні весілля, а краще це зробити в другу половину дня, в середу або четвер. Як ти гадаєш чому?

2・ Обов'язковий щільний сніданок, а не кава і сендвіч. У весільний день потрібно багато енергії, дуже важливо гарненько підкріпитися!

3・ Пробний макіяж і зачіска. Це один з головних пунктів для нареченої. І не обов'язково красі пропадати, поєднай репетицію образу з розписом або зі зйомкою Love Story.

4・ Ідеально коли над твоїм образом працюють одночасно два майстри. Тоді ти істотно економиш час і сміливо можеш закладати на образ 1,5 години замість 3-х.

5・ За 30-40 хвилин до закінчення образу добре б запросити фотографа і відеографа для зйомки. Саме час фотографувати красу 👸

6・ Захопи змінне взуття на зйомку і на банкет. Навіть якщо воно тобі не знадобиться, краще мати з собою зручний варіант взуття для рухливих кадрів і танців до упаду, про всяк випадок.

7・ На спільну зйомку потрібно закласти мінімум дві години. ВАЖЛИВО! Не тягніть із собою на фотосесію всіх гостей, фотограф і відеограф працюють тільки з вами двома в ці дві години. Гостям буде нудно, вони будуть відволікати вас і операторів, час зйомки може суттєво затягнутися.

8・ Логістика - одна з найважливіших деталей в день весілля. Завжди закладай час на дорогу з запасом.

9・ Дати час на збір гостей. Ну давай дивитися правді в очі - пунктуальних людей не так вже й багато :)

10・ Банкет. Оптимальний час банкету 5-6 годин, важливо свято не перетримати, а залишити приємний післясмак торжества. Поважайте своїх гостей, адже у них теж є звичний графік, робота і плани)

Контакти

м. Київ
+38 063 6858438
Написати листа

Останні публікації