Навіщо вам весільний організатор?

Чи можна без нього обійтися?

Як це часто буває, наречена з ентузіазмом береться за організацію весілля, а через пару тижнів – знервована і як вичавлений лимон, звертається до нас по допомогу. Якщо наречена не має відношення до весільної індустрії, то їй буде вкрай складно організовувати весілля, та ще й весілля мрії. А в сам день весілля вона буде мріяти як би швидше "все це" закінчити.
Але давайте все по черзі і відверто. Весілля у тебе вперше і вся інформація про весілля у тебе з сайтів або з розповідей подружки. А хочеться як в казці, правда?
◆ Так, складно зрозуміти за якою схемою і планом готуватися. За якими критеріями вибирати ресторан і підрядників. У нас велика база перевірених майданчиків, і замість того щоб витратити кілька днів на телефонування до ресторанів, уточнення чи вільна дата, вартість і умови, ти будеш літати в хмарах і насолоджуватися статусом нареченої. А з нашого боку ти отримаєш 3-4 оптимальних варіанти які підходять під твоє свято.

◆ Ти зібрала купу картинок, скріншотів, фоток з дизайном / оформленням весілля, і всі вони такі різні, і, о Боже, всі подобаються))) як з цього всього щось обрати?))) Ми допоможемо розробити ідею, концепцію свята c урахуванням твоїх побажань.

◆ Муки вибору ведучого, фотографа, відеографа. Один зайнятий, в іншого ціни приємні, а третій взяв і продинамив тебе за день до... добре якщо це з'ясується до зустрічі з ним, а не на весіллі. В нашій команді кращі з кращих. Все що тобі потрібно буде зробити це показати фотографії і пару роликів які тобі подобаються, ми підберемо підходящого, перевіреного фахівця для тебе :)

◆ Ти сидиш плануєш таймінг, і, на твій погляд, ти все вдало спланувала. Питання – як ти будеш все контролювати? З телефоном у руках з самого ранку?
Як підсумок. Наречена = суцільний нерв? Або наречена = насолода і "хочу ще"? Рішення за тобою :)

Контакти

м. Київ
+38 063 6858438
Написати листа

Останні публікації