Olga & Artem

9.09.2019

Gallery

З Артемом і Олею ми познайомилися в травні і спочатку планували весілля на п'ятницю або суботу в вересні, але виявилося що у пари 9.09 - це особлива дата. І було прийнято рішення - робити весілля в ПОНЕДІЛОК! Так-так, саме в понеділок) а чому б і ні?

Пара цілком і повністю довірилася нашій команді.

Приїхавши в ресторан, було прийнято екстремальне рішення - робити вечірню церемонію в гроті. Весілля було немаленьке - на 60 осіб, і в якийсь момент молодята поставили запитання: а чи всім гостям буде видно? Місця для проведення церемонії дійсно було небагато, рішення було сміливим. Та неймовірна атмосфера, яку вдалося створити була варта всіх зусиль і хвилювань.

Ми намагалися наситити цей день не тільки сміхом і жартами, а й зворушливими моментами освідчень і слів подяки. Молодята для танцю з батьками записали у нас на студії дуже чуттєві слова для батьків. А батьки написали текст за мотивами виступу Monatik "Моим" і ми так само записали їх у нас на студії, тільки текст наклали на відеоряд дитячих фоток молодят. Цей сюрприз нікого не залишив байдужим, плакали навіть офіціанти)

Контакти

м. Київ
+38 063 6858438
Написати листа

Останні публікації